Будь-який інтер'єр потребує декоративної різноманітності, і ніщо не працює в цьому разі краще, ніж вічно модні та універсальні скляні вази. Для скла та декорацій ми пропонуємо високі вази на ніжці. Виготовлені традиційним методом видування скла, унаслідок якого на поверхні можуть бути помітні бульбашки повітря або смуги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Форма вази | Фігурна |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Висота вази | 400 мм |
| Діаметр вази | 250 мм |
| Діаметр горловини | 145 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴


